بازدید کننده گرامی خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

توجه

Icon
Error

3 صفحه123>
اشتراک
انتخابها
مشاهده
برو به آخرین ارسال برو به آخرین ارسال خوانده نشده
Offline Mohammad Sadeq

#1 ارسال شده : 1394/07/07 01:33:24 ب.ظ
Mohammad Sadeq

رتبه: بال برنزی - کبوتر نشان

درجه اعتبار:

مدالها: نشان کاربر موثر: اعطاء شده به کاربران موثر در پویایی بیشتر انجمنهای ایرانسیم با به اشتراک گذاشتن یافته هایشان.

گروه ها: آسمان یاران
مذکر
Iran (Islamic Republic Of)
مکان: اصفهان

تشکرها: 115 بار
537 تشکر دریافتی در 164 ارسال
سلام مجدد خدمت دوستان

UserPostedImage

دراول بگم عکس نمیگذارم تا دانلود نمایید و خودتان بازدید فرمایید

از آنجایی که خودم بروبچه ی کاشونم شهر قشنگ ما فرودگاه داره که خیلی ساله خاک گرفته و دست سپاه هست برای امنیت انرژی اتمی نطنز

اما چند سالی هست بحث های در مورد بازگشایی دوباره ایجادشده و فرودگاه را سرو سمان داده اند سالن های ورودی و خروجی برایش درست کرده اند اما خبری از پرواز نیست ولی قرار هست بزودی زود راه اندازی شود درضمن استخدامی هم گرفته شد که شانس ما دیر رسیدم مهلتش تمام شده بود ووووووووووواما خودم این فرودگاه را ادیت کردم

نحوی نصبش فقط فایل را توی Addon Scenery بعدش توی Scenery کپی کنید

لازم به ذکر است این فرودگاه به دستگاه های VOR DME-ILS-APRON /7 GATE MED نصب تابلو های تاکسی وی - ایجاد تاکسی وی مجهز شده

http://uplod.ir/dgsbkf1tdqq6/Kashan.zip.htm

یادم رفت پیشنهاد و انتقاد به شدت پذیرفته میشود

ویرایش بوسیله مدیر 1394/07/08 00:39:37 ق.ظ  | دلیل ویرایش: اصلاح موضوع تاپیک

thanks 7 کاربر از Mohammad Sadeq برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
Mohammadmahdi_SH در تاریخ 1394/07/07, ma_heravi در تاریخ 1394/07/07, mehornet در تاریخ 1394/07/08, Mohammad Faali در تاریخ 1394/07/08, Touradg در تاریخ 1394/07/13, Reza_Sadri در تاریخ 1394/08/12, Majid در تاریخ 1396/11/04
تبلیغات

Mahak Charity

Offline TOMCATER

#2 ارسال شده : 1394/07/07 09:49:58 ب.ظ
TOMCATER

رتبه: بال برنزی - کبوتر یار

درجه اعتبار:

مذکر

تشکرها: 30 بار
166 تشکر دریافتی در 62 ارسال
اصل ارسال توسط : Mohammad Sadeq برو به ارسال نقل قول شده
سلام مجدد خدمت دوستان

UserPostedImage

دراول بگم عکس نمیگذارم تا دانلود نمایید و خودتان بازدید فرمایید

از آنجایی که خودم بروبچه ی کاشونم شهر قشنگ ما فرودگاه داره که خیلی ساله خاک گرفته و دست سپاه هست برای امنیت انرژی اتمی نطنز

اما چند سالی هست بحث های در مورد بازگشایی دوباره ایجادشده و فرودگاه را سرو سمان داده اند سالن های ورودی و خروجی برایش درست کرده اند اما خبری از پرواز نیست ولی قرار هست بزودی زود راه اندازی شود درضمن استخدامی هم گرفته شد که شانس ما دیر رسیدم مهلتش تمام شده بود ووووووووووواما خودم این فرودگاه را ادیت کردم

نحوی نصبش فقط فایل را توی Addon Scenery بعدش توی Scenery کپی کنید

لازم به ذکر است این فرودگاه به دستگاه های VOR DME-ILS-APRON /7 GATE MED نصب تابلو های تاکسی وی - ایجاد تاکسی وی مجهز شده

http://uplod.ir/dgsbkf1tdqq6/Kashan.zip.htm

یادم رفت پیشنهاد و انتقاد به شدت پذیرفته میشود

درود
یک سوال داشتم ، تا اونجایی که من اطلاع دارم فرودگاه کاشان نه چارت AIP دارد و نه جپسن و نه اینکه حتی اینفورمیشنی از این فرودگاه در دسترس هست، و تا جایی که خاطرم هست این فرودگاه هیچ دستگاه ناوبری ندارد ، میتونم بدونم منبع شما برای ایجاد این دستگاه ها چیست ؟ مجهز ترین سیستم اپروچ لایت در ایران متعلق به فرودگاه عسلویه و بعد امام هست ، اما با این اوصافی که من دیدم کاشان رو باید بزاریم اول فهرست ....
در مورد این عکس واقع من هنگ کردم Think Think
UserPostedImage
thanks 2 کاربر از TOMCATER برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
Mohammad Sadeq در تاریخ 1394/07/08, Reza_Sadri در تاریخ 1394/08/12
Offline Mohammad Sadeq

#3 ارسال شده : 1394/07/08 10:38:20 ق.ظ
Mohammad Sadeq

رتبه: بال برنزی - کبوتر نشان

درجه اعتبار:

مدالها: نشان کاربر موثر: اعطاء شده به کاربران موثر در پویایی بیشتر انجمنهای ایرانسیم با به اشتراک گذاشتن یافته هایشان.

مذکر
مکان: اصفهان

تشکرها: 115 بار
537 تشکر دریافتی در 164 ارسال
با سلام و خسته نباشید خدمت شماBowing

ممنون از شما ؛ببنید اگر توی توضیحات اولیه نگاه کرده باشید گفتم فرودگاه چند سالی هست دست نیروی هوایی سپاه هست برای حفاظت منطقه انرژی اتمی نطنز برای همین خاطر هیچ گونه چارتی برای این فرودگاه انتشار نشد در ضمن هیچ کس از فرودگاه خبر نداره که چه شکلی شده زیرا هنوز هیچ پرواز مسافربری انجام نشده و هیچ یک از مردم بغییر از کارکنان فرودگاه را ندیده اند جالبه گوگل مپ هم دیدم فرودگاه فقط یک باند هست در صورتی که در فرودگاه 2 سالن بسیار بزرگ ساخته شده پس از روی گوگل مپ هم نمیشود اطلاعات کسب نمود راستی پرواز ها قرار است کاشان به مشهد و بالعکس توسط هواپیمایی سپاه انجام شود (به خاطر حفاظت فکر نکنم ایرلاین های داخلی بتوانند پرواز بزنند)

UserPostedImage

در مورد چارت هم خودم اقدام مینمایم (در مورد دستگاه ILS و چراغ های اپروچ که خودم گذاشتم اگر صلاح میدانید حذف کنم ///خودم ایجاد کردم برای بروز بودن وگرنه فکر کنم دستگاهVOR ندارد چه برسه ILS heeeeee....!

ویرایش بوسیله کاربر 1394/07/08 10:51:17 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

thanks 3 کاربر از Mohammad Sadeq برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
mehornet در تاریخ 1394/07/08, TOMCATER در تاریخ 1394/07/09, Reza_Sadri در تاریخ 1394/08/12
Offline TOMCATER

#4 ارسال شده : 1394/07/08 03:47:50 ب.ظ
TOMCATER

رتبه: بال برنزی - کبوتر یار

درجه اعتبار:

مذکر

تشکرها: 30 بار
166 تشکر دریافتی در 62 ارسال
اصل ارسال توسط : Mohammad Sadeq برو به ارسال نقل قول شده
با سلام و خسته نباشید خدمت شماBowing

ممنون از شما ؛ببنید اگر توی توضیحات اولیه نگاه کرده باشید گفتم فرودگاه چند سالی هست دست نیروی هوایی سپاه هست برای حفاظت منطقه انرژی اتمی نطنز برای همین خاطر هیچ گونه چارتی برای این فرودگاه انتشار نشد در ضمن هیچ کس از فرودگاه خبر نداره که چه شکلی شده زیرا هنوز هیچ پرواز مسافربری انجام نشده و هیچ یک از مردم بغییر از کارکنان فرودگاه را ندیده اند جالبه گوگل مپ هم دیدم فرودگاه فقط یک باند هست در صورتی که در فرودگاه 2 سالن بسیار بزرگ ساخته شده پس از روی گوگل مپ هم نمیشود اطلاعات کسب نمود راستی پرواز ها قرار است کاشان به مشهد و بالعکس توسط هواپیمایی سپاه انجام شود (به خاطر حفاظت فکر نکنم ایرلاین های داخلی بتوانند پرواز بزنند)

UserPostedImage

در مورد چارت هم خودم اقدام مینمایم (در مورد دستگاه ILS و چراغ های اپروچ که خودم گذاشتم اگر صلاح میدانید حذف کنم ///خودم ایجاد کردم برای بروز بودن وگرنه فکر کنم دستگاهVOR ندارد چه برسه ILS heeeeee....!

در مورد فرودگاه کاشان بنده در جریان هستم ، از پارسال ببه شدت دنبال گسترش فرودگاه های خاص و نظامی بودم ، که به دلیل کمبود اطلاعات ثبت شده به کندی پیش میره ، از این میان فقط کوشک نصرت و نوژه گسترش یافتند .....
تنها چیزی که سیملاتور را با گیم متفاوت میکنه همین واقع گرایی آن هست پس تا وقتی چیزی وجود حارجی ندارد ، اضافه کردن ان رو به عدم واقع گرایی میگذارد ، مثال میشود قضیه دستگاه ILS فرودگاه کیش که در یک سینری دیدم اش ......
فرودگاه کاشان تا این لحظه دارای چارت منتشر شده و معتبر از نظر زمانی نیست .
thanks 4 کاربر از TOMCATER برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
mehornet در تاریخ 1394/07/09, ma_heravi در تاریخ 1394/07/09, Hadi Rasooli در تاریخ 1394/07/19, Reza_Sadri در تاریخ 1394/08/12
Offline ma_heravi

#5 ارسال شده : 1394/07/08 08:23:31 ب.ظ
ma_heravi

رتبه: بال برنزی - کبوتر سوار

درجه اعتبار:

مذکر

تشکرها: 914 بار
300 تشکر دریافتی در 114 ارسال
UserPostedImage

با سلام و درود

این تصویر برای یکسال و چند ماه قبل از این فرودگاه هست و فکر نکنم فرودگاهی در ایران وجود داشته باشد این همه پیشرفت در مدت کوتاهی بکند

اپرون ب اون وسیعی هفت استند تکسی وی ...

شما بیش از اندازه فرودگاه و بزرگ و پیشرفته نشان دادید

اما این دلیل بر بد بودن کار و اینکه خوب نیست نمیباشد ، اتفاقا خیلی خوب هم هست چنین فرودگاهی باشد و خود من هم استفاده میکنم اما با واقعیت در تضاد هست

سپاس

ویرایش بوسیله مدیر 1394/07/09 01:23:25 ق.ظ  | دلیل ویرایش: اصلاح لینک نمایش تصویر، لطفا عکسها را با قابلیت نمایش تصویر اد کنید

EP-IBB

http://upload7.ir/uploads//03b276d4c56acc2759a782c0b2f6378a90fd08b8.jpg
thanks 5 کاربر از ma_heravi برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
TOMCATER در تاریخ 1394/07/09, mehornet در تاریخ 1394/07/09, OMIDSIM در تاریخ 1394/07/09, Abbas Ataei در تاریخ 1394/07/09, Hadi Rasooli در تاریخ 1394/07/19
خوراک RSS  خوراک اتم
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
3 صفحه123>
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Copyright © 2002-2018, Iransim Aerospace Simulations
این صفحه در مدت زمان 1.003 ثانیه ایجاد شد.
قدرت گرفته از YAF