بازدید کننده گرامی خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

توجه

Icon
Error

اشتراک
انتخابها
مشاهده
برو به آخرین ارسال برو به آخرین ارسال خوانده نشده
Offline Reza_Sadri

#1 ارسال شده : 1394/11/20 08:55:55 ب.ظ
Reza_Sadri

رتبه: حرفه ای ارزشمند

درجه اعتبار:

مدالها: نشان توسعه گر: اعطا شده به کاربرانی که در طراحی و توسعه برنامه های الحاقی نقش داشته اند.نشان کلید طلایی: کاربرانی که نقش کلیدی در گسترش ,توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر شبیه سازی پرواز ایران داشته اند.کاربر رده بال نقره ای: این نشان به کاربران فعلی و اسبق رده بال نقره ای اهدا می شود.

گروه ها: آسمان یاران
مذکر
مکان: شیراز

تشکرها: 1338 بار
670 تشکر دریافتی در 257 ارسال
سلام خدمت همگی دوستان عزیز

شاید این عنوان تاپیک در این انجمن جدید باشه و یا شاید هم قبلا بوده

اما انگیزه ای که باعث شد این تاپیک را پست کنم فقط برای اینست که اعضا محترم یک خاطره از من داشته باشند

خاطره شیرین من بابت اشنایی با تورج عزیز , میخواستم یک طومار در مورد شبیه ساز و تاریخچه ان بنویسم اما بهتره که خلاصه کنم , من از این سایت و تورج عزیز خیلی دانستنیها را اموختم و همه انها را مدیون همت و علاقه تورج جان میدانم With Love

الان سینری درست کردن تقریبا خیلی راحت شده با استفاده از تکنولوژی و نرم افزار های جدید ولی زمانیکه تورج و من شروع کردیم حتی Runway Marking and Sign برامون یک رویا بود که در شبیه ساز اضافه کنیم ....... بگذریم نکته جالب این خاطره که شاید هیچ ربطی هم به پرواز و شبیه ساز نداشته باشه اینه :

مطمعنا همه شما دوستان عزیز این انجمن چندین دوست صمیمی دارید که یا از دوستان مدرسه یا دانشگاه و یا به دلایل دیگر با انها دوست هستید و دوست صمیمی یعنی که اول دوستش دارید دوم بهش اعتماد دارید سوم حداقل اونو دیدید . اما من هنوز تورج عزیزو از نزدیک ندیدم و اکثر ارتباط ما از طریق فضای مجازی اینترنت بوده ... با این حال من از همون اشنایی اولیه با تورج احساس کردم خیلی با هم علایق مشترک داریم و هم اینکه تورج ماشالا خیلی از من سریعتر در شبیه ساز پیشرفت کرد و من همیشه تحسینش میکنم , الان که فرصت بیشتری دارم و تاپیکها را میخونم میبینم چقدر این دوست عزیزم برای این سایت زحمت کشیده تا تمام دانستهایش را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار بقیه بزاره و این جای تشکر و تحسین داره , خلاصه من میخواستم از این دوست عزیزم تشکر کنم و به بقیه هم توصیه میکنم این تاپیک را ادامه بدن , لازم نیست که تشکر فقط از اعضای سایت باشه تشکر از شخصی باشه که در راستای خدمت به بقیه و در ارتباط با شبیه ساز ,بدون هیچ چشمداشتی داره قدم بر میداره.

ضمنا یک تشکر ویژه هم از جناب رستمی کیا دارم
یکی از ابجکتهای سینری ارومیه ایشان را بررسی کردم و متوجه شدم که واقعا از نظر طراحی و دقت عالی هست With Love
thanks 15 کاربر از Reza_Sadri برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
amir hosein mahdioun در تاریخ 1394/11/20, YoNES در تاریخ 1394/11/21, OMIDSIM در تاریخ 1394/11/21, Mohammad Faali در تاریخ 1394/11/22, mehornet در تاریخ 1394/11/22, Kian.Brn در تاریخ 1394/11/22, Majid در تاریخ 1394/11/22, ayat0383 در تاریخ 1394/11/25, Touradg در تاریخ 1394/11/28, arashpilot47 در تاریخ 1394/11/29, Ramin در تاریخ 1394/11/29, amin در تاریخ 1394/12/01, MAHDI MHR در تاریخ 1394/12/02, maryam در تاریخ 1395/11/20, nctd در تاریخ 1395/12/14
تبلیغات

Mahak Charity

Offline Touradg

#2 ارسال شده : 1394/11/28 08:16:57 ب.ظ
Touradg

رتبه: مدیریت

درجه اعتبار:

مدالها: نشان بال پرواز: کاربرانی که سابقه طولانی و موثر در پیشرفت سایت ایرانسیم داشته اند.

گروه ها: مدیران, آسمان یاران
مذکر
Iran (Islamic Republic Of)
مکان: OIII

تشکرها: 4401 بار
12119 تشکر دریافتی در 3223 ارسال
رضا جان عزیز
اینقدر این شاگردت رو چوبکاری نکن heeeeee....!

اولین سینری که شما برای ایران طراحی کردید ، مشوق اصلی من بود تا ادامه بدم و محبتهای شما در اون روزهای سخت که یک چارت ساده مهرآباد مثل جواهر بود رو فراموش نمی کنم.

همه باید بدانند و بپذیرند که شما پیشگام طراحی برنامه های الحاقی در ایران هستی و در این هیچ حرف و بحثی نیست.

دوستان خیلی زیادی برای این چیزی که الان هست زحمت کشیدند.نقش من واقعاً کوچک هست.

بنده هم دربست Bowing
متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998
thanks 4 کاربر از Touradg برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
amir hosein mahdioun در تاریخ 1394/11/28, Majid در تاریخ 1394/11/29, Reza_Sadri در تاریخ 1394/11/29, OMIDSIM در تاریخ 1394/12/02
خوراک RSS  خوراک اتم
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Copyright © 2002-2018, Iransim Aerospace Simulations
این صفحه در مدت زمان 0.278 ثانیه ایجاد شد.
قدرت گرفته از YAF