بازدید کننده گرامی خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

توجه

Icon
Error

قوانین و مقررات انجمن

1-بررسی و تائید تمامی ارسالها به این انجمن برای صاحبان و گردانندگان غیر ممکن می باشد.بنابراین مسئولیت محتوای هر ارسالی بر عهده کاربر تولید کننده می باشد .
2-موارد ارسالی صرفاً بر اساس نقطه نظر و/یا دیدگاه شخص ارسال کننده می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی را در قبال این موارد نخواهد داشت.
3-این انجمن یک مکان صرفاً علمی و تفریحی بوده و ارسال هرگونه مطالب سیاسی ، مطالب منافی عفت عمومی و غیر اخلاقی ، مطالب توهین آمیز ، هرزنامه ، اطلاعات نظامی حساس و یا اطلاعات طبقه بندی شده و کلیه موارد مرتبط و مشابه اکیداً ممنوع می باشد.
4-ارسالهای که به جنجال و یا مکانی برای تصفیه حساب شخصی تبدیل شوند بلافاصله قفل خواهند شد.
5-نمایه (آواتار) و امضای شما نشان دهنده شخصیت فردی شما می باشد.در انتخاب آن ها دقت فرمائید.گردانندگان سایت این حق را دارند تا در صورت برخورد با موارد غیر اخلاقی و توهین امیز نسبت به اصلاح و یا حذف اینگونه موارد با هشدار قبلی اقدام نمایند.
6-از شما درخواست می شود به منظور حفظ نظم ، در صورتی که احساس می کنید ارسال و یا پیغامی بر خلاف موارد بالا می باشد ، گردانندگان این انجمن را سریعاً در جریان قرار بدهید.
7-استفاده از تصاویر دارای حقوق مولف ، ارسال اخبار و مقالات از سایتها و مولفان دیگر فقط با ذکر نام و ادرس دقیق منبع و یا مجوز شخص تولید کننده مجاز میباشد.در صورت دریافت شکایت از شخص تولید کننده ، محتوای مذکور حذف خواهد شد.
8-ارسالهایی که در خصوص تبادلات غیر قانونی نرم افزارها و یا موارد مربوط به کرکها و سریالهای نرم افزارهای دارای حقوق مولف و یا درج لینک دانلود یا فروش نرم افزارهای غیر قانونی باشند ممنوع میباشد.
9-هرگونه لینک خارجی به عناوین این انجمن فقط با ذکر منبع مجاز میباشد.
10-مدیران و گردانندگان این انجمن و سایت ایرانسیم هیچگونه دسترسی به اطلاعات شخصی و پیغامهای خصوصی (PM) شما ندارند و بازیابی این پیغامها فقط از طریق دسترسی مستقیم به بانک داده و با هماهنگی کاربر مربوطه ممکن خواهد بود.
11-شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که صاحبان و گردانندگان این انجمن مجاز به حذف ، ویرایش ، انتقال و بستن عناوین ارسالی شما و یا فایلهای ارسالی در مواقع ضرورت می باشند.
12-شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که اطلاعاتی را که وارد خواهید کرد در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره می شود.این اطلاعات شامل آی پی شما ، میزبان اینترنتی ، محل زندگی و... خواهد بود.
13-این اطلاعات به هیچ عنوان به شخص حقیقی و حقوقی ثالث (به استثنای درخواست مقامات قضایی) داده نخواهد شد.
14-ایرانسیم خود را متعهد به حفظ ایمن اطلاعات شخصی شما می داند و تمام تلاش خود را در جهت تامین امنیت این اطلاعات خواهد کرد با این وجود ایرانسیم هیچ مسئولیتی را در قبال نفوذ احتمالی و غیر قانونی به سایت که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شخصی شما شوند نخواهد داشت.
15-این انجمن از سیستم کوکی به منظور ذخیره اطلاعات مورد نیاز برای افزایش و بهبود کارائی بر روی سیستم شما استفاده می کند.
16-از آدرس پست الکترونیکی که وارد می کنید فقط به منظور اطلاع رسانی به شما و یا در مواقع فراموش کردن رمز عبور استفاده خواهد شد.
17-برای تشکر لطفاً فقط از دکمه تشکر استفاده بفرمائید.ارسالهای تک کلمه ای با این مضمون و یا صرفاً حاوی شکلک حذف خواهند شد.
18-هدف سایت ایرانسیم کپی محتوا نیست بلکه تولید محتوا هست لطفاً از درج و کپی عیناً خبرهای سایتهای خبری و...تا حد امکان خودداری فرمائید.
19-ثبت بیش از یک نام کاربری برای هر فرد حقیقی ممنوع می باشد .این محدودیت برای افراد حقوقی دو نام کاربری می باشد.
20-عناوین ارسالها می بایست مناسب ، مفهوم و به زبان فارسی (به استثنای انجمن انگلیسی) در نظر گرفته شوند.همچنین درج صرفاً لینک خالی در محتوای ارسالی مورد قبول نمی باشد و در صورت عدم اصلاح حذف خواهند شد.
21-حذف ارسالهای کاربر بدلیل تخطی از قوانین باعث کاهش امتیاز کاربر به ازای هر پست 10 امتیاز می شود.حذف ارسالهایی که سهواً چند بار درج شده اند از این بند مستثنی می باشند.
22-لینک به خندانک های (Smilies) سایر سایتها مجاز نمی باشد.در صورت تمایل می توانید خندانکهای مد نظر خود را برای درج در سایت به مدیران معرفی کنید.


با کلیک بر روی دکمه "قبول دارم" شما ملزم به پذیرش و رعایت تمامی قوانین این انجمن هستید.


Copyright © 2002-2018, Iransim Aerospace Simulations
این صفحه در مدت زمان 0.049 ثانیه ایجاد شد.
قدرت گرفته از YAF